Proč si pořídit HUUPS?

HUUPS není jen pomůcka pro rozvoj dynamické rovnováhy, není to jen houpací prkno / balanční deska / ohnuté prkno.

Je to něco, co si zamilují všichni členové rodiny. Buď se budou o HUUPS dělit nebo si pořídí každý své.

HUUPS podporuje představivost - stává se skluzavkou, tunelem, balanční deskou, stoličkou, lodí, místem pro odpočinek, místem pro čtení knih, postýlkou pro panenky, pódiem na loutky a ještě mnohem více. Možnosti jsou nekonečné.

HOUPACÍ PRKNO HUUPS JE JINÉ

HUUPS přináší nejen zcela nový rozměr (104x33 cm), ale také sílu desky (2 cm), která na trhu není k dispozici. Díky těmto parametrům si HUUPS užijí nejen děti, ale plnohodnotně i dospělí. Váha HUUPS je přibližně 5,5 kg, díky tomu ho nebude Vaše dítě vláčet po bytě a ničit vše okolo, ale bude ho využívat na svém oblíbeném místě.

HUUPS Starter má rozměr 86x30 cm, sílu desky 1,6 cm, váhu 3 kg.

Dýhovaná HOUPACÍ PRKNA huups

Zvýrazňují krásnou přírodní strukturu dřeva a představují nejsložitější truhlářský um. V nabídce máme dýhy jasan, dub a ořech.

025

 

TROCHA HISTORIE

Tato multifunkční deska pochází z Waldorfských školek. Prkno bylo vytvořeno tak, aby pomohlo dětem rozvíjet pocit rovnováhy, stimulovat jejich vestibulární systém a získat hluboký smysl pro uvědomění si jejich těla a jednotlivých částí těla.

Jak používat HOUPACÍ PRKNO HUUPS?

Před prvním použitím HUUPS doporučujeme pročíst si pár rad:

  • Dejte svým dětem čas, ať si mohou na HUUPS zvyknout.
  • Vždy kolem HUUPS zajistěte dostatek volného prostoru.
  • HUUPS používejte na rovném povrchu. Použití HUUPS na šikmém povrchu může způsobit převrácení a zranění.
  • Doporučujeme používat na koberci nebo pěnové podložce.
  • HUUPS by mělo být používáno pod dohledem dospělého.
  • Doporučujeme používat HUUPS naboso.
  • Pomozte dětem podáním ruky a vysvětlete jim, co mohou a nemohou s HUUPS dělat.
  • Učte své děti, aby na HUUPS chodily uprostřed.
  • Dávejte pozor na prsty na okrajích. Učte své děti od prvního použití, aby prsty vždy držely dále od okrajů. Existuje nebezpečí zachycení prstů a rukou pod HUUPS, které může způsobit zranění.

Firma Martin Pavlík nenese odpovědnost za případné úrazy ani za věcné či finanční škody způsobené používáním HUUPS. HUUPS není hračka, není vhodné pro děti do 3 let. Používejte s opatrností a pod dohledem dospělé osoby.

 

Jak pečovat o HOUPACÍ PRKNO HUUPS?

HUUPS nevyžaduje žádnou zvláštní péči, stačí jen otřít vlhkým hadříkem. Poté je potřeba ještě celý povrch HUUPS utřít suchou utěrkou.

JAK se vyrábí HOUPACÍ PRKNO huups?

HUUPS je vyrobeno z kvalitní překližky, jejím lisováním a lepením. Některé modely HUUPS jsou opatřeny dýhou. Poté jsou HUUPS ošetřeny přírodním včelím voskem / tvrdovoskovým olejem / barevnými oleji pro zvýraznění struktury a barvy dřeva. Vosk dřevo vyživuje a regeneruje, poskytuje hebkou obchrannou vrstvu s antistatickým nábojem a zanechává příjemnou vůni. Včelí vosk, tvrdovoskový olej i barevné oleje odpovídají normě EN 71 - bezpečné pro děti.