Všechny houpací prkna jsou vyprodána. Proto je prosím NEOBJEDNÁVEJTE. Děkujeme za pochopení.

Proč si pořídit HUUPS?

Houpací prkno HUUPS není jen pomůcka pro rozvoj dynamické rovnováhy, není to jen houpací prkno / balanční deska / ohnuté prkno.

Je to něco, co si zamilují všichni členové rodiny. Buď se budou o HUUPS dělit nebo si pořídí každý své.

HUUPS houpací prkno podporuje představivost - stává se skluzavkou, tunelem, balanční deskou, stoličkou, lodí, místem pro odpočinek, místem pro čtení knih, postýlkou pro panenky, pódiem na loutky a ještě mnohem více. Možnosti jsou nekonečné.

Houpací prkno HUUPS je jiné

Houpací prkno HUUPS Original přináší nejen zcela nový rozměr (104x33 cm), ale také sílu desky (2 cm), která na trhu není k dispozici. Díky těmto parametrům si houpací prkno HUUPS užijí nejen děti, ale plnohodnotně i dospělí. Váha HUUPS je přibližně 5,5 kg, díky tomu ho nebude Vaše dítě vláčet po bytě a ničit vše okolo, ale bude ho využívat na svém oblíbeném místě.

Houpací prkno HUUPS Starter má rozměr 86x30 cm, sílu desky 1,6 cm, váhu 3 kg.

Houpací prkno HUUPS Original Light má stejný rozměr jako houpací prkno Original, rozdíl je pouze v síle desky (1,6 cm) a váze (4,9 kg).

Dýhované houpací prkno HUUPS

Dýhovaná houpací prkna uvýrazňují krásnou přírodní strukturu dřeva a představují nejsložitější truhlářský um. V nabídce máme dýhy jasan, dub a ořech.

025

 

Trocha historie

Houpací prkno nebo-li multifunkční deska pochází z Waldorfských školek. Houpací prkno bylo vytvořeno tak, aby pomohlo dětem rozvíjet pocit rovnováhy, stimulovat jejich vestibulární systém a získat hluboký smysl pro uvědomění si jejich těla a jednotlivých částí těla.

Jak používat houpací prkno HUUPS?

Před prvním použitím houpacího prkna HUUPS doporučujeme pročíst si pár rad:

  • Dejte svým dětem čas, ať si mohou na houpací prkno HUUPS zvyknout.
  • Vždy kolem houpacího prkna HUUPS zajistěte dostatek volného prostoru.
  • Houpací prkno HUUPS používejte na rovném povrchu. Použití HUUPS na šikmém povrchu může způsobit převrácení a zranění.
  • Doporučujeme používat na koberci nebo pěnové podložce.
  • Houpací prkno HUUPS by mělo být používáno pod dohledem dospělého.
  • Doporučujeme používat houpací prkno HUUPS naboso.
  • Pomozte dětem podáním ruky a vysvětlete jim, co mohou a nemohou s houpacím prknem HUUPS dělat.
  • Učte své děti, aby na houpací prkně HUUPS chodily uprostřed.
  • Dávejte pozor na prsty na okrajích. Učte své děti od prvního použití, aby prsty vždy držely dále od okrajů. Existuje nebezpečí zachycení prstů a rukou pod houpací prkno HUUPS, které může způsobit zranění.

Firma Bathmaker s.r.o., Martin Pavlík nenese odpovědnost za případné úrazy ani za věcné či finanční škody způsobené používáním houpacích prken HUUPS. Houpací prkno HUUPS není hračka, není vhodné pro děti do 3 let. Používejte s opatrností a pod dohledem dospělé osoby.

 

Jak pečovat o houpací prkno HUUPS?

Houpací prkno HUUPS nevyžaduje žádnou zvláštní péči, stačí jen otřít vlhkým hadříkem. Poté je potřeba ještě celý povrch houpacího prkna HUUPS utřít suchou utěrkou.

Jak se vyrábí houpací prkno HUUPS?

Houpací prkno HUUPS je vyrobeno z kvalitní překližky, jejím lisováním a lepením. Některé modely houpacích prken HUUPS jsou opatřeny dýhou. Poté jsou houpací prkna HUUPS ošetřeny tvrdovoskovým olejem / barevnými oleji pro zvýraznění struktury a barvy dřeva. Tvrdovoskový olej i barevné oleje odpovídají normě EN 71 - bezpečné pro děti.

Zpět do obchodu