Doprava a platba

Dopravní společnost DPD

Dopravní společnost DPD - 129,-

Doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a DPD Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to následující den znovu.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

Dopravní společnost PPL

Dopravní společnost PPL - 129,-

Doručuje zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den a PPL Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to následující den znovu.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

 

Česká Pošta

Od 1.3.2019 nevyužíváme možnost dopravy prostřednictvím České pošty z důvodu změny cen.

Platba

Platba převodem předem

Platba převodem předem je nejjednoduším a zároveň nejrychlejším způsobem úhrady za objednané zboží.

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

 

Platba na dobírku při převzetí zboží

Tuto možnost již z kapacitních důvodů nenabízíme.

Pro pochopení -  zprocesování celé objednávky stojí hodně času (editace objednávky, tisk faktury, dodacího listu, tisk etikety, zabalení houpacího prkna, krabice, etikety, příprava na nakládku) a pokud si někdo nepřevezme, celé se to opakuje. Zároveň je nutné uhradit náklady za dopravu.

Platba přepravci v okamžiku převzetí zboží přímo na Vámi určené adrese.

Příplatek za dobírku 60,-.