Všechny houpací prkna jsou vyprodána. Proto je prosím NEOBJEDNÁVEJTE. Děkujeme za pochopení.

Doprava a platba

 

Dopravní společnost PPL / DPD

  • Snížená cena dopravy za 99,- Kč je možná pouze pro Muffik ortopedické podlahy.
  • Cena pro houpací prkna a doplňky činí 109,- Kč. Cena je vyšší z důvodu speciální balení. Houpací prkno je zabaleno v bublinkové folii a krabici 5VVL (pětivrstvá krabice z lepenky). Extra bezpečné, nehrozí poškození.

Přepravní společnosti doručují zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den po přijetí emailu o vyřízení objednávky. PPL/DPD/GLS Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to následující den znovu.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

 

UPOZORNĚNÍ: Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů:

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšímu balení, TZN. POVRCHU KARTONU, OCHRANNÉ PÁSCE A VEŠKERÝM DROBNÝM PORUŠENÍM A TRHLINÁM. Obzvláště pak PRŮRAZŮM KARTONU A DEFORMACÍM ROHU BALÍKU. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy, a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud dojde k takovému porušení zásilky, trvejte na sepsání REKLAMAČNÍHO PROTOKOLU nebo záznamu o tom, v jakém stavu byl balík doručen. Pokud je obal v pořádku, je nutné zkontrolovat si obsah zásilky NEJDÉLE DO 2 DNŮ OD PŘEVZETÍ. Pokud by byl obsah zásilky poškozen, musíte nám tuto skutečnost nahlásit, a to písemně na e-mail objednavky@huups.cz .

Tímto jednáním zajistíte snažší řešení reklamace a minimalizujete vznik možných škod. POKUD NAHLÁSÍTE POŠKOZENÍ POZDĚJI, NEJSME BOHUŽEL SCHOPNI ZAJISTIT KLADNÉ VYŘÍZENÍ TÉTO REKLAMACE.

Osobní odběr

Možný pouze v lokalitě Milevsko.

Platba

Platba převodem předem

Platba převodem předem je nejjednoduším a zároveň nejrychlejším způsobem úhrady za objednané zboží.

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

 

Platba na dobírku při převzetí zboží

Tuto možnost již z kapacitních důvodů nenabízíme.

Pro pochopení -  zprocesování celé objednávky stojí hodně času (editace objednávky, tisk faktury, dodacího listu, tisk etikety, zabalení houpacího prkna, krabice, etikety, příprava na nakládku) a pokud si někdo nepřevezme, celé se to opakuje. Zároveň je nutné uhradit náklady za dopravu.

 

Zpět do obchodu