Houpací prkna označená VYPRODÁNO budou dostupná cca v polovině června 2022. ORTOPEDICKÉ PODLAHY MUFFIK, ORTODON MÁME SKLADEM A ODESÍLÁME IHNED.

Doprava a platba

 

Dopravní společnost PPL / DPD

  • Snížená cena dopravy za 99,- Kč je možná pouze pro Muffik a Ortodon ortopedické podlahy.
  • Cena pro houpací prkna a doplňky činí 109,- Kč. Cena je vyšší z důvodu speciální balení. Houpací prkno je zabaleno v bublinkové folii a krabici 5VVL (pětivrstvá krabice z lepenky). Extra bezpečné, nehrozí poškození.

Přepravní společnosti doručují zboží po celé ČR do 24 hodin. Zpravidla Vám bude zboží doručeno následující den po přijetí emailu o vyřízení objednávky. PPL/DPD/GLS Vás bude přes SMS i e-mail v den podání informovat o doručování balíku. Kurýr Vám bude předem volat pro informování o přibližném čase doručení. Pokud Vás kurýr nezastihne, zkusí to následující den znovu.

Obvykle je zboží doručeno do druhého dne od zpracování objednávky.

 

UPOZORNĚNÍ: Při přebírání zásilky dbejte prosím následujících pokynů:

Věnujte mimořádnou pozornost vnějšímu balení, TZN. POVRCHU KARTONU, OCHRANNÉ PÁSCE A VEŠKERÝM DROBNÝM PORUŠENÍM A TRHLINÁM. Obzvláště pak PRŮRAZŮM KARTONU A DEFORMACÍM ROHU BALÍKU. Tyto příznaky mohou znamenat neopatrné zacházení s balíkem během přepravy, a tím i možný vznik škody na zboží uvnitř balení. Pokud dojde k takovému porušení zásilky, trvejte na sepsání REKLAMAČNÍHO PROTOKOLU nebo záznamu o tom, v jakém stavu byl balík doručen. Pokud je obal v pořádku, je nutné zkontrolovat si obsah zásilky NEJDÉLE DO 2 DNŮ OD PŘEVZETÍ. Pokud by byl obsah zásilky poškozen, musíte nám tuto skutečnost nahlásit, a to písemně na e-mail objednavky@huups.cz .

Tímto jednáním zajistíte snažší řešení reklamace a minimalizujete vznik možných škod. POKUD NAHLÁSÍTE POŠKOZENÍ POZDĚJI, NEJSME BOHUŽEL SCHOPNI ZAJISTIT KLADNÉ VYŘÍZENÍ TÉTO REKLAMACE.

Osobní odběr

Možný pouze v lokalitě Milevsko.

Platba

Platba převodem předem

Platba převodem předem je nejjednoduším a zároveň nejrychlejším způsobem úhrady za objednané zboží.

Je-li zvolena platba bankovním převodem, zašleme Vám automaticky platební údaje na e-mail. Po připsání platby na náš účet bude zboží odesláno na Vaši dodací adresu, daňový doklad obdržíte spolu se zbožím. Je třeba, aby platba byla uhrazena do 5 pracovních dnů, v opačném případě budeme objednávku považovat za zrušenou.

 

Platba na dobírku při převzetí zboží

Tuto možnost již z kapacitních důvodů nenabízíme.

Pro pochopení -  zprocesování celé objednávky stojí hodně času (editace objednávky, tisk faktury, dodacího listu, tisk etikety, zabalení houpacího prkna, krabice, etikety, příprava na nakládku) a pokud si někdo nepřevezme, celé se to opakuje. Zároveň je nutné uhradit náklady za dopravu.

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení